استخدام فوری کارمند تحویل سفارشات ( سفیر ) در شرکت اکالا/ (فروش آنلاین افق کوروش – متعلق به گروه صنعتی گلرنگ)

img ]

به گزارش برنا، شرکت اکالا جهت تکمیل نیروهای لجستیک خود اقدام به استخدام کارمند تحویل سفارشات ( دارای وانت ، سواری ، موتور و سایر وسایل نقلیه ) با شرایط ذیل می کند:

شرایط همکاری:

صرفا آقا – ساکن تهران و حومه – دارای گوشی اندروید – دارای سلامت جسمانی و ظاهر آراسته

حقوق و مزایا :

حقوق و مزایای ثابت قانون کار + پورسانت

بیمه تامین اجتماعی

بیمه تکمیلی رایگان درمان ، عمر ، حادثه

کمک هزینه بنزین و سایر مزایای نقدی و غیرنقدی

داوطلبین همکاری می توانند واژه (( سفیر )) را به سرشماره 10005554595 پیامک نمایند تا از سوی شرکت در اسرع وقت جهت مصاحبه تلفنی و شرایط همکاری با ایشان تماس حاصل گردد.

)) را به سرشماره 10005554595 پیامک نمایند تا از سوی شرکت در اسرع وقت جهت مصاحبه تلفنی و شرایط همکاری با ایشان تماس حاصل گردد. همچنین می توانند جهت ثبت نام وارد لینک https://okala.ir/jobapply شوند .

آدرس واحد منابع انسانی لجستیک جهت مراجعه حضوری در ساعات اداری :

کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج بعد از تقاطع آزادگان خیابان ساسان نرسیده به انبار بهنوش پلاک 4 واحد منابع انسانی اکالا ( شماره تماس : 54595000 داخلی 204 )

استانداردهای افق کوروش برای جذب نیروی انسانی

img ]

در همین زمینه گفتگویی با وحید کامیاب، معاون منابع انسانی شرکت فروشگاه های زنجیره ایی افق کوروش انجام شده است که در ادامه متن با هم می خوانیم:

درحال حاضر وضعیت نیروی انسانی از منظر تعداد و جذب به چه صورت است؟

در حال حاضر در افق کوروش بیش از ۱۶ هزار همکار در حوزه¬های مختلف فروشگاهی، انبار و لجستیک و ستاد در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز شرکت هستند. با توجه به برنامه های توسعه ای شرکت، همچنان درتمامی حوزه های اشاره شده در حال استخدام متقاضیان کار هستیم.

رشد فروش غیر حضوری شرکت در قالب فروش اینترنتی و تلفنی باعث شده که در سراسر کشور همکارانی را به عنوان سفیر برای رساندن کالاهای مورد نیاز به درب منزل مشتریان، استخدام کنیم. همچنین در حوزه انبارها نیز در سراسر کشور، در حال افزایش تعداد همکاران برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان گرانقدرمان هستیم. همینجا از همه مخاطبان دعوت می¬کنیم با مراجعه به سایت شرکت از آخرین اطلاعات مربوط به استخدام شرکت باخبر شوند.

استانداردهای افق کوروش برای جذب نیروی انسانی چیست و وضعیت آموزش منابع انسانی به چه میزان است؟

با توجه به اینکه افق کوروش جایگاه بسیار خوبی نزد مردم عزیزمان دارد، باید برای ارتقای سطح خدمت رسانی خود نیز به طور مداوم اقدامات برنامه ریزی شده ایی را انجام دهد. این مهم با جذب و آموزش همکاران میسر خواهد شد.

ما برای تمامی مشاغل خود استانداردهایی داریم و براساس آن، شرایط احراز مشاغل را تعیین می کنیم. همچنین برای ارتقای سطح توانمندیهای همکارانمان در تمامی مشاغل، دوره های بدو خدمت و حین خدمت را به طور استاندارد برنامه ریزی و اجراء می کنیم. هدف همه این استانداردها افزایش رضایت مشتریان از طریق افزایش سطح توانمندی همکارانمان می¬ باشد.

این آموزش های ضمن خدمت برای تمامی سطوح سازمانی طراحی شده است و بسیاری از دوره‌های آموزشی، بر اساس محتوایی در حال اجرا است که توسط افق کوروش و بر اساس نیاز خاص آن، طراحی شده است. بر این اساس و با تمرکز بر موضوع رضایت مشتری، تلاش شده است تا طراحی محتوا به گونه‌ای باشد که در نهایت رضایت مشتری را به دنبال داشته باشد. علاوه بر این دوره‌های آموزشی متعددی در راستای توسعه فردی پرسنل در حال طراحی است که علاوه بر توسعه حرفه‌ای پرسنل در تخصص یا رشته خودشان، جنبه‌های دیگر شخصیت ایشان نیز به عنوان یکی از پرسنل افق کوروش توسعه پیدا کند.

جدای از آموزش های فوق، ارائه لایه دیگری از تسهیلات آموزشی در حال برنامه‌ریزی و اجرا است که برخی آموزش‌های عمومی و تخصصی را برای خانواده پرسنل فراهم خواهد آورد. بر این اساس افق کوروش تسهیلات ویژه‌ای را برای پرسنل خود و خانواده هایشان ایجاد خواهد کرد. برای مثال شرکت در دوره‌های زبان انگلیسی یکی از تلاش‌هایی است که در همین راستا طی چند ماه اخیر به ثمر نشسته است.

در نهایت تمامی تلاش مجموعه آموزشی افق کوروش بر این است تا معیارها و شاخص‌های آموزشی خود را به سطح استانداردهای بین المللی نزدیک نماید. این استاندارد برای شرکت‌های مطرح دنیا در حدود ۳۷ نفر ساعت در سال است که مقدار این شاخص برای افق کوروش در حدود ۲۶ نفر ساعت آموزش به ازای هر یک از پرسنل است. بدین لحاظ تلاشی چشمگیر لازم است تا بتوان به استانداردهای بین المللی نزدیک شد.

ارزیابی عملکرد پرسنل براساس چه معیاری انجام می شود؟

تمامی همکاران در شرکت افق کوروش براساس نوع شغل خود دارای معیارهای مشخص برای ارزیابی عملکرد می باشند. بخشی از جبران خدمت در شرکت، براساس نتایج ارزیابی عملکرد همکاران پرداخت می شود.

با توجه به ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان و نقش مهم سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان در فروشگاه های زنجیره ای، این سیستم در شرکت افق کوروش براساس شاخص های کلان استراتژیک و کلیدی عملکرد فروشگاهی به نحوی طراحی شده است که توسط واحدهای نظارتی، مدیران و نیز با بررسی میزان رضایت مشتریان از نحوه دریافت خدمات، بصورت ماهیانه سنجش و ارزیابی می گردد.

‫لذا به منظور بهبود مستمر عملکرد همکاران و براساس انتظارات سازمان و ویژگیهای شغلی، معیارها و شاخص های استانداردی برای ارزیابی عملکرد فردی و واحدی تعیین شده که بصورت مستمر پایش می شود. پس از آن، نتایج ارزیابی بصورت دوره ای در جلساتی با حضور مدیر و همکار بررسی گردیده و در راستای بهبود عملکرد و پیشرفت مستمر ایشان، برنامه های توسعه ای و آموزشی برای کارکنان طراحی و برنامه ریزی می¬گردد. ‬

‫همچنین با اتصال نتایج آن به نظام جبران خدمت کارکنان، به انگیزه و تمرکز همکاران بر شغل خویش و همکاری بیشتر در جهت تحقق اهداف مشترک منجر می گردد.‬

نقش افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ایی کشور در بازار کار چیست؟

افق کوروش تاکنون توانسته است با جذب بیش از ۱۶ هزار نفر همکار، سهم بسزایی در اشتغال کشور ایفا نماید.

با توجه به برنامه های بلند مدت شرکت، امیدواریم همچنان روند اشتغال زایی افق کوروش ادامه داشته باشد.

یکی از اهداف ما در شرکت افق کوروش افزایش سطح دانش و توانمندی متقاضیان کار در حوزه کسب و کار فروشگاهی است. در این خصوص آموزش های استاندارد را تهیه کرده ایم که متقاضیان می توانند با بهره گیری از آنها امکان جذب خود در مشاغل فروشگاهی را افزایش دهند و نیز عملکرد بهتری را در انجام وظایف شغلی خود داشته باشند.

استخدام راننده دارای خودرو و پیک موتوری در فروشگاه اینترنتی اکالا

img ]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سوپر مارکت آنلاین اکالا ( https://okala.com) به منظور تسهیل امر خرید محصولات سوپرمارکتی برای شهروندان و صرفه جویی در زمان و هزینه، با ارائه کالاهای باکیفیت، تخفیفات استثنایی و رقابتی در کل کشور فعالیت می‌کند.

اکالا در جهت خدمات‌رسانی بیشتر و توسعه ظرفیت خود برای شعب شرق، جنوب و غرب تهران و حومه تعداد زیادی راننده دارای خودرو و پیک موتور سوار استخدام می‌کند. مزیت‌های پیک و راننده که استخدام اکالا هستند عبارتند از؛

  • درآمد حداقل ۴ الی ۵ میلیون تومانی با ۸ ساعت کار روزانه

  • پوشش بیمه تأمین اجتماعی

  • مزایای مشمولین قانون کار

  • همچنین بیمه تکمیلی رایگان به همراه بیمه عمر، درمان و حادثه

  • چند مرحله واریز کمک هزینه تأمین ارزاق خانوار در طول سال

ضروری است داوطلبان همکاری در اکالا دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و نهایتاً دارای ۴۲ سال سن باشند.

همچنین داوطلبین می‌توانند از طرق ذیل درخواست همکاری خود را به اکالا اعلام کنند:

ارسال رزومه به JOBS.OKALA@GMAIL.COM

ارسال پیامک به شماره ۰۹۰۵۶۹۷۲۸۴۹

مراجعه حضوری در ساعات اداری به واحد منابع انسانی به آدرس: کیلومتر ۸ جاده مخصوص کرج بعد از تقاطع آزادگان خیابان ساسان نرسیده به انبار بهنوش پلاک ۴

منبع: سایت مجله اکالا ( https://blog.okala.com/)

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.