واکنش سفیر انگلیس در ایران به سریال گاندو | ما که لذت می‌بریم!

img ]

به گزارش همشهری آنلاین، شرکلیف که خودش سال‌ها از افسران و ماموران امنیتی بلندپایه انگلیس بوده، به زبان فارسی در توییتر نوشت: «به هر حال، من که از سریال گاندو ۲ لذت می‌برم.» هر چند به نظر می‌رسد سفیر ملکه انگلیس در تهران برای نوشتن همین یک خط هم از گوگل ترنسلیت یاری گرفته است!

بخش زیادی از فصل دوم سریال «گاندو» به کارگردانی جواد افشار به نقش سفارت انگلیس در تهران در برخی تنش‌های اقتصادی و اجتماعی ایران در سال‌های گذشته اختصاص دارد. رفت و آمد چند چهره دولتی به سفارت انگلیس و دست داشتن ماموران ام‌آی‌سیکس در بحران بازار ارز و طلا از بخش‌های دیدنی سریال بوده و با واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی هم روبه‌رو شده است.

پس از توییت شرکلیف درباره «گاندو ۲»، کاربران ایرانی پیام او را کامنت‌باران کردند؛ برخی پیام‌ها و واکنش‌ها هم به خیس شدن شلوار سفیر پیشین انگلیس اشاره کرده‌اند که وقتی در شلوغی جلوی دانشگاه امیر کبیر بازداشت شد، در خودرو ماموران امنیتی خودش را خیس کرد و البته خیلی زود آزاد شد. این سفیر مدتی پیش جای خود را به سایمن شرکلیف داد.

واکنش رئیس صداوسیما به توئیت سفیر انگلیس در مورد گاندو + فیلم و عکس

img ]

به گزارش شهرآرانیوز، چندی قبل سایمون شرکلیف سفیر جدید انگلیس در تهران در توییتی نسبت به سریال «گاندو ۲» ابراز رضایت کرد و در این باره نوشت: «به هرحال، من از سریال گاندو ۲ بسیار لذت می‌برم…»

واکنش سفیر انگلیس به پخش گاندو ۲ لازم به ذکر است، بعد از وقفه ای که در پخش این سریال افتاده بود، این سریال بعد از انتخابات ریاست جمهوری هر شب از شبکه سوم سیما روی آنتن می رود.

توصیه جالب صداوسیما به سفیر انگلیس درباره سریال گاندو +فیلم

img ]