عکس | فوت رکورددارِ درازترین سبیل جهان در بوشهر

img ]

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از عصر ایران، محمدعلی نژاد ۵۵ ساله ساکن شهر خورموج استان بوشهر با طول سبییل ۱۲۲ سانتیمتر و رکورددار درازترین مرد سبیل جهان است. او که به شغل آشپزی اشتغال داشت و به همراه ۵ پسر خود رستورانی در خورموج داشت، قبلا گفته بود که از ۱۸ سالگی علاقه به داشتن سبیل پیدا کرد و دلیل آن هم آشنایی با چند دوست از کردستان و کرمانشاه بود.

او گفته بود: برای نگهداری از سبیل در طول ۲۷ سال گذشته با بسیاری از مشکلات از جمله نگاه‌های غیرمتعارف مردم و برخورد بعضی مسئولان مواجه شده‌ام و چند نوبت نیز مجبورشدم سبیل خود را کوتاه کنم، اما از سال ۸۴ تاکنون آن را کوتاه نکرده‌ام و از نوعی روغن مار که از کشور هندوستان تهیه می‌کنم، برای نگهداری و بهداشت آن استفاده می‌کنم.

طول سبیل محمد ۱۲۲ سانتیمتر بود و ظاهرا رکورد طولانی‌ترین سبیل در جهان تاکنون مربوط به یک مرد هندی بوده که ۱۱۴ سانتیمتر است.

رکورددار سبیل در ایران، عکس‌های خود را برای ثبت رکورد سبیل به کتاب مخصوص گینس ارسال کرده بود.

مرد بوشهری رکورددار درازترین سبیل جهان (+عکس)

img ]

محمد علی نژاد ۵۵ ساله ساکن شهر خورموج استان بوشهر با طول سبییل ۱۲۲ سانتیمترو رکورد دار درازترین مرد سبیل ایران است. وی که به شغل آشپزی اشتغال دارد و بهمراه ۵ فرزند پسرخود رستورانی در خورموج دارد در گفتگویی با خبرنگار می گوید من از ۱۸ سالگی علاقه به داشتن سبیل پیدا کردم وآنهم بدلیل آشنایی با چند دوست از کردستان و کرمانشاه بودوی می گوید برای نگهداری ازسبیل در طول ۲۷ سال گذشته با بسیاری از مشکلات ازجمله نگاه های غیر متعارف مردم و برخورد بعضی مسئولان مواجه شده ام و چند نوبت نیز مجبورشده ام که سبیل خود را کوتاه کنم اما از سال ۸۴ تا کنون آن را کوتاه نکرده ام و با نوعی روغن مار که از کشور هندوستان تهیه میکنم برای نگهداری و بهداشت آن استفاده می کنم.در حال حاضر طول سبیل محمد ۱۲۲ سانتیمتر است و ظاهرا رکورد طولانی ترین سبیل مربوط به یک مرد هندی است که ۱۱۴ سانتیمتر می باشد.وی می گوید عکس ها ی خود را جهت ثبت رکورد سبیلم به کتاب مخصوص گینس ارسال کرده ام.

مددی به اصرار علی‌نژاد آمد و در حد استقلال نیست

img ]

جاوااسکریپت مرورگر شما غیرفعال است. برای داشتن بهترین تجربه استفاده از سایت ورزش سه، آن را فعال نمایید.

Javascript is disabled on your browser, to have the best experience of using varzesh3.com, enable it.